s_150_100_16777215_00_images_IMG08274284.jpg

پیام تشکر نماینده مردم بهار و کبودراهنگ از حضور حماسی مردم در راهپیمایی روز قدس

دکتر محمدعلی پورمختار در پیامی از حضور حماسی، باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس قدردانی کرد. در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

... و سیجزی الله الشاکرین

خداوند بزرگ را شاکریم که یکبار دیگر به ما توفیق داد تا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و به پیروی از امام خمینی (ره) ، لبیک به ندای مقام معظم رهبری و همراه و همصدا با اقیانوس بیکران و خروشان امت اسلامی و انسان های آزاده و آزاد اندیش، خیرخواه و حق طلب با حضور در راهپیمایی روز قدس، فریاد حمایت از قدس شریف، برائت از رژیم صهیونیستی و اعلام انزجاراز استکبارجهانی و حامیان آنان را به گوش جهانیان برسانیم.

فریاد رسای مردم روزه دار بهار و کبودراهنگ در روز جهانی قدس که به ابتکار بنیانگذار بزرگ جمهوری اسلامی ایران بر پیشانی تاریخ به یادگار نشست، اعلام انزجار و نفرت از دشمنی و وحشی گری رژیم غاصب صهیونیستی و اعلام حمایت از مقاومت اسلامی نسل شجاع فلسطینی هاست که عظمت , افتخار اقتدار و عزت ملت اسلامی را در برابر استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، اسرائیل و انگلیس به نمایش گذاشت.

حضور باشکوه شما مردم عزیز در سی و هشتمین سالگرد راهپیمایی روز جهانی قدس ، نه تنها باعث افتخار و سربلندی کشور عزیزمان ایران اسلامی شد بلکه شگفتی و غضب دشمنان انقلاب را نیز برانگیخت.

شما مردم عزیز امسال نیز با زبان روزه و فریادی غرا حمایت قاطع خویش را از آرمان های انقلاب اسلامی و منویات مقام معظم رهبری به نمایش گذاشتید و بار دیگر به جهانیان ثابت کردید که از مدافعان راستین دفاع از ملت مظلوم فلسطین هستید.

فلذا برخود لازم می دانم از  تمامی شما خواهران و برادران شریف که عبادت در این ماه مبارک را با دفاع از ملت مظلوم فلسطین تکمیل نمودید تقدیر و تشکر نمایم و امیدوارم که در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد فروپاشی استکبار جهانی و نابودی رژیم صهیونیست جنایتکار باشیم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar