s_150_100_16777215_00_images_photo_2017-03-13_00-20-52.jpg

دکتر محمدعلی پورمختار رئیس سابق کمیسیون اصل 90 قانون اساسی و عضو کمیسیون قضایی مجلس با صدور بیانیه ای از آحاد مردم دعوت کردند که مانند سال های گذشته حضور انقلابی خود را با سر دادن فریاد بلند مرگ بر آمریکا و استکبار، خشم و انزجار خود را به گوش تمام جهانیان برسانند.

روز قدس نهضت جهانی مسلمانان علیه رژیم جعلی صهیونیسم است

رئیس سابق کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت: روز قدس با تدبیر و آینده‌نگری امام(ره) امروز به نهضت جهانی مسلمانان علیه رژیم جعلی صهیونیسم تبدیل شده است.

محمدعلی پورمختار با بیان اینکه روز جهانی قدس، روز پیمان مسلمانان با ملت مظلوم فلسطین است، اظهار داشت: روز قدس با آینده‌نگری و تدبیر حضرت امام(ره) امروز به یک نهضت جهانی مسلمانان برای مقابله با رژیم جعلی صهیونیسم تبدیل شده است.

وی هدف از راهپیمایی روز قدس را حمایت مردم مظلوم فلسطین دانست و افزود: بیش از 65 سال ملت مظلوم فلسطین در اسارت صهیونیست‌ها قرار دارند و بر این اساس از حقوق انسانی خود محروم هستند.

رئیس سابق کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شاهد هستیم که روز به روز ظلم و کشتار علیه مردم فلسطین توسط رژیم غاصب بیشتر می‌شود تا شاید بتوانند آنها را از میهن خود خارج کنند در حالی که ملل مسلمان جهان همه پشتیبان مردم مظلوم این کشور هستند.

وی گفت: آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها با توافق ظالمانه با سران ظالم فلسطینی که اعتقادی به آرمان‌های اسلام نداشتند سعی داشتند که نام فلسطین از نقشه جغرافیایی و تاریخ منحل و خارج شود اما با اعلام روز جهانی قدس تمام نقشه آنها در هم شکسته شد.

پورمختار بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی و اعلام روز جهانی قدس، تمام نقشه‌های استکبار و صهیونیسم به هم ریخت و به همه مسلمانانی که زیر فشار حاکمیت‌ها نمی‌توانستند حمایت خود را ابراز کننند، جان دوباره‌ای داد.

وی افزود: در راهپیمایی روز قدس نهضت جهانی در حمایت از فلسطینیان و مبارزه جدی با صهیونیسم شکل می‌گیرد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس عنوان کرد: بزرگداشت روز قدس از جایگاه سیاسی، انسانی و اسلامی بسیار بالایی برخوردار است و حضور ملت مسلمان در راهپیمایی روز قدس سبب تضعیف روحیه سران استکبار می‌شود.

وی اظهار داشت: ملت مسلمان ایران نیز در پاسخ به فرمایش امام(ره) لبیک گویان بعد از 36 سال همچنان هرساله باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دهند.

پورمختار افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس سبب زنده ماندن فلسطین و حفظ ارزش‌های انقلاب است، در این راستا مردم همیشه در صحنه ایران ثابت کردند که با حضور خود اهداف آرمان‌های خود را تثبیت کردند.

وی بیان کرد: حضور ملت مسلمان به‌ویژه مردم ایران در این حماسه پرشور می‌تواند این پیام مجدد را به مردم مظلوم فلسطین برساند که همچنان حامی و پشتیبان آنها هستند و آماده مقابله با دشمنان اسلام هستند.

عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب تصریح کرد: بنا بر تعبیر امام(ره) فلسطین پاره تن اسلام است و ملت مسلمان از هیچ‌گونه تلاشی برای دفاع از قدس و فلسطین دریغ نمی‌کنند و آماده مبارزه و مقابله برای حفظ ارزش‌های مردم مظلوم فلسطین هستند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar