s_150_100_16777215_00_images_poormokhtar-04.jpg

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی

رئیس جمهور از ایجاد دودستگی در جامعه پرهیز کند.

پورمختار گفت:خطاب اصلی رهبری معظم انقلاب به رئیس جمهور است که رفتارهای تنشزایی را داشته و مثالی هم که مقام معظم رهبری ازسال59 از بنی صدر عنوان کردند برای این است که این اتفاق توسط یک رئیس جمهور دیگر رخ ندهد.

 

محمدعلی پورمختار پیرو تاکیدات امام خامنهای در دیدار مسئولین نظام مبنی بر پرهیز از دوقطبی کردن و ایجاد دودستگی در جامعه عنوان کرد: به اعتقاد بنده خطاب اصلی رهبری معظم انقلاب به آقای رئیس جمهور است که رفتارهای تنشزایی را در زمان انتخابات و بعد از انتخابات از قبیل طعنه زدن به رقبا، زیر سوال بردن  آرایی که به غیر از او داده شد و .. داشته که اثر آن دوقطبی سازی است و این هشدار مقام معظم رهبری و مثالی هم که از سال 59 از بنی صدر عنوان کردند برای این است که این اتفاق توسط یک رئیس جمهور دیگر رخ ندهد و کشور را دچار مشکل نکند.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در ادامه این مطلب تاکید کرد: در شرایط ویژه امروز نیازمند اتحاد و اتفاق نظر وحدت و همدلی بیشتر هستیم و همه جریانات، گروهها و مسئولین با هر تفکر و دیدگاهی که دارند باید موضع واحدی در مقابل دشمنان و همینطور در خصوص رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بگیرند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در خاتمه خاطرنشان کرد: لذا خواست و تقاضای ما نمایندگان مجلس نیز از رئیس جمهور و همینطور روسای سایر قوا این است که به دوقطبی سازی نپردازند و به آن دامن نزنند و کشور را همانطور که تا کنون یکپارچه و مردم آن متحد و پشت نظام و رهبری بوده  و در عرصههای سیاسی چون انتخابات حضوری منسجم و متحد داشتند، دچار انشقاق  و دودستگی نکنند.

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar