s_150_100_16777215_00_images_poormokhtar-04.jpgپورمختار

عدم رعایت عدالت تبلیغاتی از سوی رسانه ملی تا این لحظه/ همه کاندیداها باید فرصت تبلیغاتی کافی مثل روحانی داشته باشند

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ گفت: برای جلوگیری از برهم‌خوردن توازن عدالت، رسانه ملی باید تا فرارسیدن موعد مقرر برای تبلیغات انتخابتی ملاحظاتی داشته باشد.

محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ  در مجلس با اشاره به رفتار رسانه ملی در قبال پوشش سفرهای تبلیغاتی رئیس‌جمهور، اظهار داشت: این اشکال از جانب صداوسیما است؛ این سازمان باید در لحظات حساس کنونی و تا قبل از زمان تعیین‌شده برای تبلیغات ریاست جمهوری جانب عدالت را رعایت کند.

وی افزود:  بالاخره آقای روحانی هم مانند دیگر کاندیداها ثبت‌نام کرده و رسانه ملی موظف است که عدالت  تبلیغاتی را برای همه کاندیداهای ریاست جمهوری حفظ کند؛ گرچه ایشان به‌عنوان رئیس‌جمهور بر سرکار ظرفیت و امتیازاتی دارد  و صداوسیما باید اخبار مربوط به وی را همچون گذشته منعکس کند اما این انعکاس خبری باید محدود شود تا چنین شائبه‌هایی به وجود نیاید.

 

پورمختار بابیان اینکه صداوسیما تا این لحظه عدالت تبلیغاتی را رعایت نکرده است، خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از برهم خوردن توازن عدالت در رسانه ملی باید تا فرارسیدن موعد مقرر برای تبلیغات انتخابتی ملاحظاتی داشته باشد در غیراین صورت یا فرصت تبلیغات باید در اختیار همه کاندیداها قرار گیرد یا هیچ‌کس نمی‌تواند خارج از زمان تعیین‌شده تبلیغات انتخاباتی را آغاز کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar