s_150_100_16777215_00_images_IMG_8014.JPG

عضو کمیسیون قضایی مجلس

به روحیه ایثار و شهادت نیاز داریم

عضو کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه به روحیه ایثار و شهادت در کشور نیاز داریم گفت: روحیه ایثار و شهادت حافظ انقلاب و نظام ماست.

 

محمدعلی پورمختار با اشاره به اقدامات تروریستی داعش در خاک جمهوری اسلامی ایران به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان گفت: از لحاظ نظامی این حادثه هیچ ارزش عملیاتی نداشته است چرا که چند تروریست مسلح با یک اقدام از قبل طراحی شده به جایی حمله می کند که فرد مسلحی در آنجا نبوده است و محل ملاقات نمایندگان با موکلانشان بوده است.

وی اظهار داشت: اینکه به جایی حمله کنیم که کسی امکان دفاع از خود را نداشته باشد هنر نیست بلکه نهایت ضعف و نامردی است و به همین لحاظ چه عربستانی که حامی مالی و معنوی تروریستهاست و چه امریکایی که حمایت علنی از آنها دارد و چه اسراییلی که از اینگونه برنامه ها خوشحال می شود بدانند که بازنده اصلی در این قضیه خودشان هستند.

 پورمختار با تاکید بر اینکه ما همچنان ثابت و استوار بر روی ارمانهای انقلاب و نظام ایران ایستاده ایم تاکید کرد: خوشبختانه فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه مقاومت در بین مردم ما همانند سالهای اول انقلاب وجود دارد و اینکه برخی تلاش کرده اند این روحیه را از بین ببرند باید بدانند که این روحیه جزوی از فرهنگ انقلاب است.

وی تاکید کرد: تلاشهای زیادی در طول چند سال گذشته انجام شده است که بگویند ما انقلابی نیستیم و زمان انقلاب تمام شده است اما بار دیگر مردم ما ثابت کرده اند که هر گونه تحرکی از سوی دشمنان انجام شود انها مقابل آنها خواهند ایستاد و جانانه از انقلاب دفاع می کنند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با تاکید بر اینکه ما به روحیه ایثار و شهادت نیاز داریم گفت: ما باید این روحیه را حفظ کنیم و این روحیه است که کشور را تا به حال در برابر توطئه های دشمنان نگه داشته است و انشاالله این روحیه ادامه داشته باشد.

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar