s_150_100_16777215_00_images_1.jpg

s_150_100_16777215_00_images_20170413_140751.jpg

 

دکتر پورمختار در شورای حمل و نقل استان همدان با حضور وزیر راه و شهرسازی

امید می رود که اختصاص اعتبار به این طرح در استان به تصویب برسد.

v             تعدادی از سرعت گیرها در جاده ها هیچ گونه توجیهی ندارد و عامل تصادفات می شوند و تقاضای ما تصمیم گیری در این زمینه است.

v             پول اراضی کنارگذرغربی هنوز پرداخت نشده

v             مبالغ اراضی مسیر کبودرآهنگ- شیرین سو نیز هنوز پرداخت نشده و انتظار می رود که پرداخت صورت بگیرد.

v             جاده پرتردد و پرتصادف خلعت آباد- کبودرآهنگ و همدان-گل تپه- علیصدر نیز بسیار مورد اهمیت است و باید اصلاح شود.

v             مسیر کبودرآهنگ- غار علیصدر جاده پرترددی است اما مشکلات فراوانی دارد و تعریض آن باید اجرایی شود.

v             مسیر لالجین- کوهین و لالجین کوریجان نیز نیاز به اصلاح دارد،

 

با پیگیری نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی

دستورات وزیر راه برای حل مشکلات شهرستان بهار و کبودراهنگ صادر شد.

محمدعلی پورمختار اظهار کرد: راه شبکه وشریانی حیاتی هر جامعه است و برای ورود به توسعه  باید به اولین آیتم توسعه یعنی راه فکر کنیم. پس راه ارتباطی مناسب می تواند بسترساز برنامه ریزی‌ها برای توسعه شود چرا که راه‌ها از گذشته‌های دور تا الان به عنوان یک نقش کلیدی سبب ارتباط بین شهرها و روستاها بوده است.

وی گفت: شهرستان بهار و کبودراهنگ در سال های اخیر با توسعه و افزایش فرصت های سرمایه‌گذاری مواجه بوده ولی راه های این شهرستان آنچنان که باید و شاید مورد توسعه و بهسازی قرار نگرفته اند.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ افزود: برنامه‌ریزی برای توسعه صنعتی و شهری شهرستان بدون احداث راه های مواصلاتی ایمن امکان پذیر نیست و باید اقدامات مناسبی در زمینه توسعه راه‌ها صورت بگیرد.

وی بیان داشت: چند سالی است که مردم شهرستان ها شاهد مرگ خیلی ازعزیزانشان در جاده های مواصلاتی هستند و شهروندان بارها از ایمن نبودن جاده‌ها گلایه کرده‌اند و خواستار توجه مسئولان به این امر شده‌اند.

پورمختار تصریح کرد: باتوجه به گسترش زیرساختارهای شهری ، روستایی و بخش ها فراهم کردن تسهیلات ارتباطات شهری که از مهمترین برنامه های نماینده بود ،اقداماتی انجام گرفته است

وی گفت: در طی سفر اخیر وزیر راه و شهر سازی به استان همدان دکتر پورمختار درخواست هایی در حوزه انتخابیه خود نظیر پرداخت پول اراضی کنارگذر غربی،اصلاح جاده پر تردد خلعت آباد- کبودراهنگ و همدان- گل تپه – علیصدر ، اجرایی شدن تعریض مسیر کبودراهنگ-غار علیصدر، اصلاح مسیر لالجین-کوهین و لالجین-کوریجان ، تقاضای خط آهن از همدان به کبودراهنگ ، قیدار و زنجان ، اصلاح مسیر صالح آباد به حسن قشلاق و اضافه شدن 40 هکتار به محدوده لالجین از وزیر داشتند.

 نماینده مردم بهار و کبودراهنگ اظهار داشت: 7 فقره درخواست نماینده از وزيرراه که درسفراخيرايشان صورت گرفت،ایشان دستورات لازم را صادركرد

وی در پایان افزود: فلذا وظیفه مسئولین اجرایی است دستوراتی که از وزرا و دیگر مسئولان کشوری اخذ کرده اند را پیگیری کنند تا دستورات اجرایی گردد.

 

 

 

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar