s_150_100_16777215_00_images_20170208_085017.jpg

s_150_100_16777215_00_images_20170208_095136.jpg

 نماینده مردم بهار و کبودراهنگ

سرکشی به افراد ناتوان و معلول یک احساس وظیفه است.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ با بیان اینکه سرکشی به افراد ناتوان و معلول یک احساس وظیفه است گفت: مسئولین بهزیستی شهرستان بهار و کبودراهنگ در سرکشی از خانواده های معلول کوتاهی نکند.

محمدعلی پورمختار با اشاره به اینکه سرکشی از افراد معلول ، ناتوان امری لازم و ضروری و یک احساس وظیفه است اظهار کرد:  همه وظیفه دارند درحد توان از معلولان سرکشی کنند و خواسته های آنها را برآورده کنند.

وی گفت: سرکشی از آنها نباید در مناسبتها و ایام خاص صورت گیرد بلکه ضروری است با برنامه ریزی دقیق مسئولین بصورت منظم از این افراد سرکشی کنند چرا که این امر منجر به افزایش روحیه و تقویت اراده آنها می شود.

پورمختار عنوان کرد: معلولان بخش مهم و تاثیرگذار جامعه هستند که باید مانند سایر افراد عادی از حقوق لازم باید برخوردار باشند

 وی افزود: باید در حوزه بهزیستی به هر نحو ممکن کمبودها برطرف شود تا مددجویان زیر پوشش، دغدغه حداقل ها را نداشته باشد.

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ بیان داشت: تمامی اداراتی که به نوعی درگیر با قشر معلولان هستند باید خود را مسئول حل مشکلات معلولان بدانند.

وی در ادامه گفت: زندگی معلولان باید برای همه ما درس باشد تا با اجرای طرح های پیشگیری از معلولیت ها و آموزش های مهارت های زندگی هرچه بیشتر در جهت آگاهی بخش اقشار جامعه تلاش کنیم.

پورمختار اظهار داشت: معلولیت ناتوانی نیست و معلولان برای زندگی کردن در کنار سایر افراد جامعه نیاز به حمایت دارند که این حمایت ها لازم است با هماهنگی هر چه بیشتر دستگاه های اجرایی تامین شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar