s_150_100_16777215_00_images_IMG_4564.JPGسردار دکتر پورمختار با حضور در جلسه کمیته برنامه ریزی در شهرستان کبودراهنگ خواهان اصلاح توزیع نامطلوب اعتبارات شدند.

در ابتدای جلسه به ریاست فرماندار و ضمن توضیحات ایشان و دبیر کمیته برنامه ریزی  سردار دکتر پورمختار  با آگاهی  از اعتبارت تخصیص یافته به شهرستان و ریز ردیف های هزینه به هر دستگاه اینگونه تخصیص را منطبق با واقعیات و مشکلات منطقه ندانست و خواهان اصلاح و بازنگری در توزیع نامطلوب اعتبارات و شاخص های توزیع گردید .

ایشان گفتند : دستگاه های اجرایی مطابق با واقعیات گزارش دهند چرا که توزیع اعتبارات با توجه به گزارش های ارسالی تهیه و تنظیم میگردد و چه بسا که گزارش های دستگاه ها ملاک توزیع قرار میگیرد. مسئولین بدانند اولویت بودجه ای باید با هدف رفع کمبودها باشد و شاخص های توزیع بایست با اولویت بندی انجام گیرد و بررسی های میدانی نشان میدهد توجه به بخش کشاورزی ، آب ، راه روستایی و بهسازی روستا ها ، حوزه فرهنگ  و ترویج شعایر دینی ،  ورزش ، آموزش و امنیتی بسیار ضعیف است و در بودجه بندی این ملاک ها که در آنها با بحران روبرو هستیم مخصوصا آب شرب توجه نگردیده و قطعا با این بودجه ریزی با مشکل در بخش های مورد اشاره روبرو خواهیم شد . پس لازم است بازنگری مطلوبی در این بودجه ریزی انجام گیرد .

ایشان گفتند: با توجه و ملاک قرار دادن این سال که سال همدلی و هم زبانی است که رهبر معظم انقلاب هوشمندانه آن را ابلاغ فرمودند ما باید به سمت کمک به رفع مشکلات مردم و انقلاب حرکت کنیم و از این امر به هیچ وجه غافل نشویم.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
Copyright © 2017. محمدعلی پورمختار. Designed by Deniz Studio Poormokhtar